Menu

V roli bohatého tatínka

0 Comment

Každý tatínek má touhu po tom, rozmazlovat jeho dceru tak, jak se to sluší. Není žádnou výjimkou, že v případě, kdy se narodí muži dcera, je pro něho princeznou, kterou má potřebu hýčkat si za všech okolností.
Je však už ne příliš chvályhodné, pokud si najdete partnerku, která se k vám chová jako k tatínkovi, který je připravený jí platit za všechno, na co si ukáže prstem.
velká peněženka

Nemáte pocit, že využívá vašeho jmění?

To, že jste si našli pohlednou ženu, která o vás rozhodně nezakopne, může mít na svědomí i vaše finanční situace, která není rozhodně k zahození. Některé ženy využívají nejen naivity mužů, ale i jejich vysokého konta, se kterým mají potřebu neustále hýbat. Není totiž na škodu mít partnera, který nemá daleko od toho, aby jim snesl modré z nebe.
Musíte si uvědomit, že v případě, kdy vytahujete vaši kreditní kartu častěji než obvykle – o vážný vztah pravděpodobně nejde. Položte si sami otázku, jestli by s vámi dotyčná kráska byla i v případě, že byste jí neposkytl takový luxus, který momentálně má.
Upozornit vás na vypočítavou partnerku může i vaše rodina, ovšem ve většině případů jsou to přátelé, kteří vám můžou nejvíce otevřít oči.
blondýna s bankovkami

Stanovte sobě i jí limity

Pokud vaši milovanou nechcete opustit a do určité míry vám nevadí, že ji můžete rozmazlovat dárky nebo výlety, můžete si stanovit alespoň nějaké finanční limity, díky kterým byste měli jistotu, že s vámi není jenom kvůli penězům. Neměli byste jí dát najevo, že všechno co je vaše patří i jí. Může se totiž stát, že v okamžiku, kdy se vás nabaží a dostane všechno, po čem toužila, rychle vás opustí.
Pokud na to máte finanční prostředky, není vůbec špatné prokázat jí lásku i materiálním způsobem, ovšem pamatujte, že všeho moc škodí. Místo rozhazování vašeho majetku, byste měli raději investovat do budoucna a zaměřit se na společné bydlení a život. A pokud vaše milovaná nemá zájem o vážnější krok, pravděpodobně si s vámi chtěla jenom užít a vytěžit z vás maximum peněz.