Menu

Bydlete za pár Korun

0 Comment

Mobilní domy jsou hitem současnosti. Jedná se o dostupné a přitom stylové bydlení. Jedná se o způsob, díky kterému se mohou vlastního domku dočkat i méně movití lidé.
Jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších společností působící na našem trhu, která se zabývá touto problematikou je Lavaro House s.r.o. Za kvalitu této společnosti ručí mnohé kladné recenze a již téměř nespočet postavených projektů.
Společnost má zpracovaný katalog domů, které jsou ihned k odběru. Jedná se o projekty, které jsou již smontované a můžete si kdykoliv objednat jejich dopravu přímo na váš pozemek. Výhodou je rychlé jednání, nicméně nevýhodou je, že si mobilheim již nemůžete moc upravit dle svých požadavků.moderní rodinný dům Základní typy jsou Lavaro, Relax, Design, Stell a Tube. Typy s od sebe liší především designem a tím, pro jaký účel jsou primárně určeny. Nejlevnější dům seženete již od sto tisíc.
Pokud byste si chtěli dům postavit dle vašich představ, můžete si ho nechat vyrobit. Výroba mobilních domů lavarohouse.cz vám umožní vytvořit si mobilheim přesně dle vašich představ. Na webových stránkách společnosti, můžete dokonce využít speciálního konfigurátoru, díky kterému si každý může online navrhnout design své svatby. Máte tedy ihned jasnou představu o tom, jak bude celý projekt vypadat.dům se zahradou
Realizace celé stavby není nic složitého. V prvním korku si vyberete projekt, který je dle vašich představ. S výrobcem jsou dohodnuty parametry, rozměry a celkové vybavení stavby. Také je potřeba si vybrat rozpoložení jednotlivých místností, materiály, které budou použity, barvy a podobně. Všechny tyto aspekty mají vliv na výslednou cenu, je proto potřeba počítat s vyššími finančními náklady, než pokud si vyberete již smontovaný dům. Po ujasnění si všech parametrů následuje podpis smlouvy. Následně nastává výroba a doručení domu na předem určený pozemek.