Menu

Bezpečnost dětí je pro všechny rodiče na prvním místě

0 Comment

Malé, ale ani větší děti chvíli neposedí. Vyžadují neustálý přísun podnětů a pohyb. Potřebují poznávat a zkoušet, co vše je v jejich možnostech. Jako rodiče nás to děsí, vidíme totiž většinou i rizika takové neposednosti. To je ale našim ratolestem jedno, jejich smýšlení je od našeho odlišné.

Je pochopitelné, že se naše děti snažíme za každých okolností ochránit. Někdy to ale nejde zcela, musíme nechat děti chybovat, ony se potřebují dávat pozor a to se neučí jen tím, že čas od času vše nevyjde, jak si představují. Někdy tedy přistoupíme alespoň ke kompromisům, zdánlivě děti mají volnost, ale přesto je něco chrání.

Se sítí kolem trampolíny můžete být v klidu

Přesně tak to můžeme praktikovat i u zahradní trampolíny, kterou vlastní více a více rodin a dospělým se zdá být velmi nebezpečná. Vidíme ty nejhorší pády na zem a zlomené vše, co se dá. Tak to být ale nemusí. Někomu stačí naučit se dodržovat základní pravidla, ale rodič chce mít jistotu.
Ochranná síť na trampolínu je dokonalá představitelka perfektní ochrany před nejhoršími pády a zároveň možnosti zachování volného prostoru k pohybu. A děti ji jistě také ocení, rodiče totiž budou více v klidu a nebudou jim neustále říkat, co mají a nemají dělat.

Parametry, které vás přesvědčí

Naše ochranné sítě mají tu výhodu, že jejich kotvící tyče dosahují až k zemi, což se u většiny ostatních nabízených neděje, to je důležité pro vyšší stabilitu a odolnost. Výška tohoto bezpečnostního prvku je cca 180 cm, což je dostačující pro zabránění pádu či vyskočení mimo skákací plochu, tedy na zem.
Je dodávána společně s trampolínou, nemusíte se bát, že na ni zapomenete. Spolehnout se můžete na kvalitní provedení i materiál, který jen tak něco nepoškodí. Nezapomínejte ji používat, je to skvělý pomocník pro bezpečný pohyb při skákání.