Menu

Bez optimální hladiny testosteronu nebude váš sex stát za nic

0 Comment

Představte si, že se seznámíte na vodácké výpravě s překrásnou dívkou. Bude velmi milá, laskavá, upřímná, tolerantní, něžná, citlivá a nesmírně sexy. Zkrátka bude vás doopravdy přitahovat, a to nejen svou fyzickou krásou, ale i jejím vnitřním nastavením. Budete se s ní cítit příjemně a budete toužit po tom, strávit s ní zbytek života. Nakonec se vám podaří dotáhnout to až na městskou radnici nebo k oltáři, kde si vyměníte snubní prstýnky.

hezká dívka

Jak dokonalá idylka, které snad nic neschází. Ale možná přece jen ano. Co vám bude platné, když vaše dívka snů po vás skutečně touží, miluje vás celým svým srdcem, nemá zájem vás podvádět a chce udržet s vámi vztah na vysoké kvalitativní úrovni jako partnerka, manželka i milenka zároveň, když…

Co by za takovou partnerku mnoho mužů dalo! Ale namísto, abyste si gratulovali, jaký poklad máte doma v kuchyni, na zahradě, u bazénu, ale také v ložnici, přijde vlna zklamání jen díky tomu vašemu nástroji, co se v rozkroku krčí ve svislé poloze, připraven leda tak odvádět moč, ale už nic jiného. A vy oba toužíte po manželství s dětmi, chcete jim předvést, kde jste se poznali, a jak báječné to bylo období, třebaže za humny, někde na Berounce.

Když to nejde v posteli

Když se nedostavuje erekce, jak by měla, mohou za tím vězet jak psychické, tak i fyzické potíže. Někdy je to skutečně zapeklitá věc a jednou z hlavních příčin, která je na vině, bývá stres, a tím pádem také nízká hladina testosteronu.

malé miminko

Pro dosažení optimální hodnoty testosteronu byste mohli sáhnout po rostlinkách, kterým se přezdívá „adaptogen“. Jsou to bylinky, rostoucí obvykle v drsných podmínkách, a pro své přežití si v kořenech uchovávají značné množství živin. Abyste doplnili testosteron na požadovanou úroveň, musíte tělu dodat právě ty správné živiny a zároveň docílit hormonální optimalizace, kdy snížíte vliv stresových hormonů (hlavně kortizolu) na úkor těch druhých – potřebných. Vaše milování pak získá konečně úroveň, po jaké toužíte, a ze zdravých spermií se také vybuduje zdravé tělo pro vašeho potomka.