Menu

Vhodný dárek pro muže, není žádná věda!

0 Comment

Jeden čas největší úspěch měli zážitkové dárky, ale vzhledem k pandemii, tento zájem rychle opadl, protože člověk nevěděl, zda bude moc, tento dárek vůbec využít. Jako další byli v oblibě netradiční dárky, formou vlastních potisků, různé sady pro muže zaměřené podle druhu hobby, anebo vtipné dárky. Chcete letos vsadit na nějakou neokoukanou klasiku, která zaujme a neurazí? Tak tento článek je přesně pro vás! Připravili jsme pro vás krátký seznam pro inspiraci, jak potěšit svou milovanou mužskou polovinu, a přitom to bude naprostá pecka, a nejen to, inspirace se hodí vždy, ať už se jedná o narozeniny, Vánoce, svátek, valentýn zkrátka pro jakoukoliv příležitost!

guláš s knedlíky

    1. Speciality z Moravy

Tímto dárkem určitě neurazíte, tedy pokud nejste z Moravy a už to dávno neznáte. Na výběr máte unikátní speciality jako jsou svatojánské ořechy, marmeláda ze slaniny, nebo dobré víno, jednoduše řečeno dobrým jídlem nikdy nikoho nemůžete urazit, zejména pravými gurmánskými dobroty. Navíc vás potěší i extra dárková balení, které obchod nabízí, tak s chutí do toho!

    2. Vlastní mini bar

Zní to absurdně, ale teď je řeč o baru, který každý chlap uvítá, protože to není obyčejný mini bar, ale má svůj osobitý mužský vzhled ve formě kanystru či hasícího přístroje. A pokud mu do toho koupíte ještě nějakou speciální láhev, tak se bude usmívat blahem. To však není vše, vzhledem to může být klidně i kniha.

    3. Bedna plná překvapení

Když už jsme u jídla a pití, tak to můžete vše skloubit dohromady a koupit bednu ve které je vše a dotyčný si ji může sám vypáčit. Navolit do bedýnky si můžete cokoliv podle přání, delikatesy, ochutnávky, zkrátka fantazii se meze nekladou!

masírování krku

    4. Měkké dárky děti nesnáší, chlapi je milují.

Stará dobrá klasika, které nikdy není dost! Řeč je o spodním prádle, tedy trenky, boxerky, slipy či ponožky. Máte obavy, že tím chlapa nepotěšíte? Nebojte se toho, chlapi toho nikdy nemají dost. Vzhledem k tomu, že perete, žehlíte, tak zjistit velikost nebude žádná věda. A pokud se vám to zdá až moc obyčejné, můžete objednat, tedy zakoupit super veselé motivy!

    5. Masáž

Poslední bod našeho seznamu je jen pro odvážné. Není masáž jako masáž, řeč je o tantra masážích. Možná jste typ ženy, která by na to svého muže nikdy neposlala, ale věřte, že takovou masáž každý chlap ocení!

Načerpali jste nějakou inspiraci? My věříme že ano! Tak dárkům zdar.