Menu

Sprchové gely

0 Comment

Sprchové gely Ťuli a Ťuli nabízejí spoustu sprchových gelů, ale také houbičky na mytí. Jejich sprchové gely hydratují kožní tkáň a vytváří vaši pokožce ochranou bariéru před jejím vysušením. Mají na výběr ze sprchových gelů Eshop.koldokol různých příchutí Například meduňka, levandule, Hruška nebo Citron – Limetka. Jejich sprchové gely jsou vhodné pro všechny, dokonce i pro ty nejmenší takže pokud máte doma vaše malé dítko můžete tyto sprchové gely používat i na něj.

Houba konjac

Jejich houbičky na mytí se dost liší od těch normálních. Houbičky od značky Ťuli a Ťuli mají totiž speciální způsob používaní který se musí dodržovat. Například – jejich Hedvábnou mořskou houbu mini musíte po každém použití zbavit přebytečné vody, Houbička se však nesmí ždímat, můžete z ní vodu pouze vymačkat, Jedná se totiž o houbičku ručně sbíranou z hlubin Egejského moře. Takže je houbička doopravdy přírodního původu. Tuto houbičku používejte převážně na odličování a čistění pleti. Houbičky na mytí vašeho těla mají například – Přírodní houbičku Konjac, stejně jako předchozí houbička má speciální způsob používání. Tuto houbičku musíte ještě před použitím namočit na 10 minut do vody, až poté můžete krouživými pohyby jemně vmasírovat sprchový gel. Po použití je potřeba houbu pořádně vysušit a poté nejlépe nechat někde na čerstvém vzduchu.

Sprchový gel i pro muže

Jejich sprchové gely mají 250ml a většinou jsou ve skleněné nádobě, Sprchové gely seženete za velice přijatelnou cenu jelikož se nikdy cena nevyšplhá nad 500 Kč, Cena za jeden kus je 217 Kč. U houbiček se cena většinou řeší podle velikosti takže houbička mini stojí 99 Kč, Za to přírodní houba konjac zase stojí 135 Kč ale v obou případech to není nich strašného. Na e-shopu KOLDOKOL mají i spoustu dalších zajímavých přípravků či krémů a podobně. Určitě jejich e-shop běžte navštívit a objednejte třeba nějaký sprchový gel, protože se to hodí ať už jako dárek k narozeninám nebo i k vánocům nebo pro vaše partnery k výročí.