Menu

Muži nejsou vůbec složití. Stačí jim už jen dobré jídlo a klid.

0 Comment

Muži jsou každý jiný, ale vlastně stejní. když žena popisuje chlapa, ještě když je sama a mluví s kamarádkou, řekne o něm, že ona chlapa vlastně nepotřebuje a že všechno zvládne sama a že je to spíš starost navíc. No není to tak úplně pravda, ani lež. Někteří muži jsou nám ženám k životě k ničemu, ale existuje i spoustu mužů, kteří jsou chytří , ambiciózní, pohlední a umí se chovat, když jsou s vámi a vaší rodinou na společnou večeři. Jestli se ptáte, kde takového muže najít to vám neřeknu, ale řeknu vám co pro to dělat. Choďte do společnosti, která vás zajímá, dělejte zájmy co vás baví a nějaký se určitě objeví. Muži nejsou složití, naopak jsou jednodušší než ženy a spokojí se s plným žaludkem, pohodlím a s milující rodinou a přáteli.  Muži jsou samci a lovci, nebo jimi aspoň chtějí být a je to pro ně přirozené, proto jim trošku dopřejte, i když jim to nejde.

Ambiciózní muž

Každý muž má jiné zájmy, ale kdybych měla popsat, nebo bych řekla někomu, jak si představuje typického českého muže asi by to bylo něco ve smyslu, Má rád hokej, nebo fotbal, rád chodí s kamarády do hospody a neuklízí po sobě. Někteří muži milují sporty a stále je dělají, někteří milují tvrdou hudbu a koncerty, většinu snad zajímají auta, víc než jejich manželky a všichni milují jídlo od své maminky.

Podnikatel

Muži často a stále bývají více ohodnocováni v práci a do některých prací, ani ženy stále nechtějí. Může to být i tím, že pro ženské tělo je to více nebezpečné nebo náročnější, ale přeci každý by si měl moct vybrat co chce dělat. I když stále je na světě více mužů, kteří jsou bohatí, než žen, Jejich počet se zmenšuje a ženské pohlaví je dohání.

Muži, kteří se jako muži necítí jsou mezi námi taky a měli bychom je brát, tak jak oni sami chtějí, abychom je brali. Nikdo si přeci pohlaví nevybrat, proto bychom je z mého  názoru měli akceptovat jako všechny okolo a nechat je na pokoji.