Menu

Módní a kvalitní plesové šaty se dají zapůjčit například v Praze

0 Comment

Každá z žen má jinou postavu a také jí sedne jiná délka nebo propracování šatů. Pokud navštěvujeme často taneční parkety, tak se nikomu moc nechce pořád ukazovat v jednom a tom samém střihu. Ovšem mnohdy sehnat padnoucí, vkusné a noblesní šaty je zázrak. Možná pak je skutečně lepší si šaty zapůjčit a tak naši róbu pěkně obměňovat. Když se na to podíváme z druhé strany, tak nejvíce se společenské šaty používají pouze na akce a to zase není tak častý případ. Pořizovací cena může být poměrně vysoká a módní návrh nám dokonce za rok už vůbec nemusí padnout. Půjčovna plesových šatů Praha má širokou škálu a vybírat je opravdu z čeho. Výhodou je, že si šaty můžeme v klidu vyzkoušet a tak máme naprostou jistotu, že nám budou nejen po celou dobu akce příjemné na tancování, ale i padnoucí a to nám zase dodá sebevědomí.

šaty

Jdeme na ples a na co nesmíme rozhodně zapomenout:

  • Základem budou šaty, bez nich to opravdu nepůjde. Můžeme si vybrat krátké, dlouhé, s ramínky nebo bez nich, s krátkým nebo dlouhým rukávkem. To skutečně záleží na nás. Navíc je rozhodující i materiál, kdy se nemusíme obávat lesklého, až třpytivého, zkrátka rozhoduje především náš vkus a také tak trochu fantazie.

  • Rukavičky se opět vrací do módy a upřednostňují se ke krátkým šatům krátké a zase naopak. Barevně by měly ladit ne se šaty, ale se střevíčky.
  • Společenskou obuv by měly tvořit lodičky na vysokém podpatku, a čím vyšší a užší, tak jsou zkrátka top. Ovšem ne každá v nich umí chodit, natož tancovat a vydržet až do ranních hodin. Poté bychom měly zvolit uzavřené střevíčky na nižším podpatku.
  • Boty a kabelka by měly společně ladit. Měla by být co nejmenší, tudíž velmi vhodné je tak zvané psaníčko.

šaty na maturitní ples

  • Nesmíme zapomenout na parfém, který může být těžší, ale nic se nemá přehánět. Svého partnera máme oslovit, ne ho odehnat.
  • Líčení může být výraznější, ale ne přehnané. Obličej má vyniknout v šerém světle.
  • Dobrou náladu, protože se jdeme odreagovat a bavit se.