Menu

Luxusní ubytování a wellness

0 Comment


Milujete wellness procedury? Máte rádi, když si můžete jen tak zajít do sauny a užít si vyhřátí do morku kostí? Nebo dáváte přednost báječné snídani či úžasnému výhledu? Právě to jsou ty chvíle, kdy si člověk řekne, že stojí za to žít. Odpočinek, pohoda, klid, krásné ubytování, báječné jídlo, navíc pohled na historicky významnou a naprosto skvostnou stavbu, právě tohle všechno a je toho ještě daleko více, co můžete zažít, poskytuje hotel lednice.

Krásný apartmán a navíc s úžasným výhledem

Už samotné ubytování je samozřejmě krásné a luxusní. Navíc ten výhled, který opravdu bere dech. Nechte se na pár dní přenést do světa klidu a pohody, užívejte si wellness a relaxaci nebo také přepychový zámek zařazen do historických památek UNESCO.

ložní vestavěná skříň

Strávit zde můžete i celou dovolenou. Týden, čtrnáct dní nebo i tři týdny. Určitě si užijete místní přírodu, chutné pokrmy, krásný výhled, zažijete spoustu nových zážitků a poznáte nová místa. Nebo můžete jenom odpočívat na pokoji, chodit do vířivky a užívat si saunu.

Česko je ráj

Přijeďte si užít víkend nebo prodloužený pobyt v krásném prostředí. Kochat se můžete nádherným výhledem. Pobyt můžete samozřejmě iniciovat také romanticky. Svíčky, báječné jídlo, luxusní večeře, to vše na Vás čeká v tomto přepychovém hotelu. Vlastní soukromí budete mít i v privátním wellness. Vířivá vana, infrasauna, finská sauna až pro 6 osob a různé druhy masáží na objednávku. Potěšte své smysly, vychutnejte si ten netradiční požitek a dopřejte svému tělu zdravotní a hýčkající masáže.

zámek Lednice

Česko je krásná země a měli bychom si začít užívat všechny její krásy. Vždyť k nám jezdí právě na tato místa tisíce turistů ročně, aby zde zažili to, co můžeme zažít i my leč o tom kolikrát nemáme ani zdání. Vychutnejte si krásy naší krásné místní země. Strávit zde můžete jak rekreační pobyt na víkend, tak ubytování můžete zvolit v rámci turistického poznávání nových míst, nebo si udělat romantický výlet ke kouzelnému zámku, vychutnat si chvilku klidu a pohody, užít si relaxaci a wellness nebo ubytování využít jako letošní dovolenou.