Menu

Získejte krásné řasy

0 Comment

Krásné řasy nejsou samozřejmost. Proto je důležité o ně náležitě pečovat, pokud chceme mít řasy krásně dlouhé, husté a především pevné. Jen málokterá žena má to štěstí, že má přírodní řasy kvalitní, a nemusí se o ně nijak zvlášť starat. Ty, kterým příroda takový dar nenadělila, musí spoléhat samy na sebe. Stěžejní je podpořit růst řas Pulo.

řasy s řasenkou

Jak na to?
Nejlepším způsobem, jak pomoct řasám v jejich obnově a růstu, je pomocí speciálních kosmetických přípravků. S tím vám pomůže naše přírodní sérum, které obsahuje složky, jenž se využívají k péči o obočí a řasy již dlouhé roky. Jaké složky to jsou?

BIOTIN zpevňuje řasy a tím pomáhá k tomu, že se přestanou lámat a padat
KOFEIN pomáhá prokvet kůži, díky čemuž se účinné látky ze séra dostanou tam, kam mají
EXTRAKT Z QUINOY je velmi výživný, pomáhá předcházet lámání a padání řas
ARGANOVÝ OLEJ vyživuje a zpevňuje řasy i obočí
RICINOVÝ OLEJ se používá k léčbě lámavých řas a obočí, pomáhá předcházet jejich poškozování

Všechny tyto složky jsou přírodního původu, a používají je ženy a kosmetičky na celém světě.

krásné řasy

Jak ho použít? Jednoduše, nanesete jej kartáčkem na čisté a suché řasy, a necháte jej pár minut zaschnout. Poté můžete nanášet řasenku. Používat sérum můžete ráno i večer pro rychlejší efekt.

Sérum navrátí vaše řasy do skvělého stavu, který jste už ani nedoufali, že ještě někdy zažijete. Už nemusíte utrácet tisíce za umělé řasy, ani nemusíte ztrácet čas chozením na řasy. Řešení je jednodušší a snazší, než byste čekali. Vyzkoušejte léčbu svých řas naším přírodním sérem. Pokud trpíte na problémy s obočím, můžete sérum samozřejmě používat i na obočí. I jemu pomůže dorůst a zůstat pevné a zdravé.Chcete mít řasy krásné, jako k nerozeznání od těch umělých? Pak není na co čekat. Naše sérum vám vrátí řasy, obočí i sebevědomí. Začnete s léčbou co nejdříve, a přesvědčte se sami. Je vhodné samozřejmě i pro muže.