Menu

Zip sáček na dovolené na Kanárských ostrovech

0 Comment


Jak si představit ideální dovolenou? Třeba tak, že budete pobývat v prostředí, kde je příjemné teplo (tak akorát), kde je mnoho Slunce, krásná příroda, a slaný mořský vzduch. Mohlo by to být třeba na Kanárských ostrovech, kde je po celý rok přijatelná teplota, a kde je slunečního svitu výrazně více, než u nás. Jakmile sbalíte kufry a vypravíte se na letiště, uvědomíte si, že jste na něco zapomněli, ale máte-li vedle sebe prozíravé jedince, ti vás mohou příjemně překvapit tím, že si na dotyčné předměty vzpomněli zavčasu, a přibalili je do cestovního zavazadla. Těmi důležitými drobnostmi mohou být zip sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack.

Kanárské ostrovy

Kam budete ukládat suvenýry – Kanárské ostrovy jsou natolik svérázná oblast, že stojí za to nesetrvávat pouze u pobřeží, ale vypravit se i do vnitrozemí. Zejména ve vyšších nadmořských výškách se tu potkáte se zakrslými borovicemi, sopečnými vyvřelinami a s některými druhy rostlin, které by stálo za to vzít s sebou na památku. A do čeho jiného je uschovat, než do zipového sáčku?

Gran Canaria vnitrozemí

Svačina – při cestách napříč ostrovem vyhládne a měli byste mít s sebou nachystanou svačinu, protože ne všude jsou otevřené obchody. Do zip sáčků pohodlně vyskládáte jakékoli potraviny a chcete-li vhodný tip na cestovní občerstvení, pak nezapomeňte na směs ořechů a sušeného ovoce. Na cestách přijdou vhod i banány a pomeranče, a ty uchovávejte také raději v uzavřeném sáčku.

V čem domů povezete špinavé prádlo – až budete cestovat napříč ostrovem, propotíte nejedno tričko a minimálně desatery ponožky. Na dovolené nebývá zvykem prát prádlo ani v automatické pračce, ani v ruce, prostě se pouze vloží do nějakého vhodného sáčku a odveze domů. Někteří lidé jej ukládají do igelitové tašky, a to není zrovna ideální, protože se místností šíří bakterie a zápach. V zipovém sáčku bude vaše špinavé prádlo bezpečně uložené.