Menu

Voda tam, kde nemá být

0 Comment

Začíná veselý kolotoč, použitý i v několika filmech. Proč ne? Je to vděčné téma i situace. Jenže jak pro koho. Přímého účastníka této komedie jistě situace nerozesmála jako lidi v kině, nebo jen tak okolo zevlující. Nuže, mokrý a namydlený naháč běhá zoufale od sprchy k hodinám, aniž dosáhl jakéhokoli cíle. Voda v koupelně ne a ne téci, ale hodiny se točí, a to dost zběsile. Kruci tak kde ta voda je? A začíná zoufalé hledání jejího úniku. Postiženého však ani nenapadne zavřít kohoutek. Bohužel nevím, zda je to jen ve filmech, nebo i ve skutečnosti. Mi se to ještě nikdy nestalo a ani po tom netoužím. Ono je to nakonec jedno, my budeme vycházet ze situace, když dotyčný vodu zastaví. Tím vyřešil původní problém, ale nikoli ztrátu vody. Tu asi bude muset najít až odborník a následně závadu opravit. A zde je právě čas zmínit člověka, nebo lidi, kteří ví jak na to. Jsou to instalatéři Praha.

Aby přijeli na místo činu, musí je nejprve někdo zavolat. A nyní hádanka. Zdalipak víte, kolik lidí má kontakt na instalatéry někde přímo po ruce nebo alespoň na takovém místě, kde by to bylo v případě nouze třeba. Ano asi jste uhodli, že je to tak jedno procento, a to ještě s velkou bídou.

instalatér

Nuže, takový kontakt je skutečně potřeba, protože pobíháním po domě či bytě nic nezískáte.

kohoutek

Nuže a pak jste se tedy dovolali a oni míří k vám. Když přijedou, je třeba jim sdělit, jak k tomu všemu došlo a co jste dosud udělali. Nu a oni již během chvíle naleznou onen únik vody, pokud jste jej ovšem již nenašli sami podle mapy na zdi. A když je najdou, provedou opravu, a to co nejlépe a samozřejmě i co nejrychleji. Pokud máte například kuchyni či obýváku bazén, zapůjčí vám člun. Ne to byl vtip, vodu vyčerpají tím pro ně práce končí. Proto si skutečně kontakt opište a nechte tam, kde o něm budete vědět. Nikdy nevíte, kdy to bude potřeba.