Menu

Peníze pro podnikatele

0 Comment

I kdyby byla situace na trhu růžová, vždy se mohou mezi podnikateli vyskytnout tací, jimž se z nějakého důvodu nebude dařit. A protože situace nejen kvůli pandemii koronaviru ani zdaleka ideální není, je mezi námi mnoho těch, kdo si svým podnikáním nedokážou vydělat ani naprosté minimum finančních prostředků, které by byly zapotřebí. A protože se bez peněz vůbec podnikat nedá, je nezbytné si tyto, když chybějí, někde obstarat. Což se ale daleko snáze řekne, než udělá. Protože peníze si nikdo sám natisknout nemůže a vesměs mu je ani nikdo jen tak za nic nedá. A proto není nejednou jiné východisko, než zkusit štěstí u nějaké té na našem trhu poskytované půjčky.

libry bankovky

Jenže v takovém případě se nezřídka stává, že si podnikatel zažádá, složitě kdeco dokládá, dlouho čeká na verdikt, a nakonec se dozví, že nic nedostane. Protože není takzvaně bonitní. A v tu chvíli by to bylo naprosto ztracené, kdyby neexistovaly hypotéky bez registru Nebankovní hypotéky, které jsou právě pro takové problematické podnikatele jako dělané. A to díky tomu, že se tu dává za půjčené peníze do zástavy nemovitost. A tato záruka dává možnost zredukovat prověřování žadatelů na naprosto nezbytné minimum, dají se tím snížit kladené požadavky, dá se díky tomu leccos flexibilně nastavit, a pak má tedy šanci i ten, kdo by byl u jiných půjček ztracený.

platební karta

U takové nebankovní hypotéky nevadí v případě žádání o úvěr na podnikání ani poměrně nízké příjmy, ani nevalné daňové přiznání, ani nějaký nepříznivý záznam v registrech dlužníků, ani exekuce a podobně. Hlavně když je půjčka zajištěna zmíněnou zástavou a když má podnikatel z čeho splácet. I to stačí k tomu, aby soukromníkovi půjčili padesát až sedmdesát procent hodnoty zastavené nemovitosti na rok až třicet let za příznivých podmínek. A to je přece to, oč jde u půjček především.