Menu

Peníze pro každého

0 Comment

Potřebujete si půjčit jenom pár tisíc? Nebo jde o desítky tisíc? Či snad o statisíce nebo rovnou miliony? V tom případě si můžete zařídit nebankovní hypotéku.

Tento spotřebitelský úvěr je vhodný pro každého. Zprostředkuje vám peníze rychle a bez komplikací. Nemusíte na ně čekat dlouhé měsíce nebo týdny.
obchodní schůzka

Ø Pomůžeme i v případě, pokud potřebujete refinancovat staré a nevýhodné půjčky. Například pokud vám vázne na vaší nemovitosti zástava a vy si nemůžete vzít další hypotéku. Snížíme splátku a celé refinancování převezeme do vlastních rukou, abyste si s ničím nemuseli dělat starosti. V dnešní době takové věci zařizují společnosti mezi sebou a klienta do těchto problémů vůbec netahají. Vše probíhá profesionálně a odborně podle platných norem a zákonných předpisů.
komické postavy

Doba splatnosti až 30 let

Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. Velká výhoda, protože s nimi můžete financovat své požadavky, například koupi nového automobilu, zaplacení vysněné dovolené, ale také veškeré potřeby, jako je financování rekonstrukce, koupě bytu a tak podobně.

a. Doba splatnosti může být nastavená až na dlouhých 30 let.

b. Zajistíme vám férové podmínky, nízkou splátku a nízkou úrokovou sazbu, podobnou té z běžných bankovních domů. Navíc vám necháme smlouvu k přečtení po jakoukoliv dlouhou dobu. Můžete si ji prostudovat nebo nechat pročíst jinému odborníkovi.

c. Nevadí nám špatné registry dlužníků ani nízké příjmy. Poskytujeme půjčky všem klientům bez rozdílu. Pokud nemáte stabilní příjem, i to se dá vyřešit spoluúčastí ve smlouvě, čili si někoho přizvete, kdo za vás stabilní příjem doloží, může jít o někoho blízkého, sourozence, děti nebo rodiče a tak podobně.

d. Finance poskytujeme na všechny nemovitosti. To znamená, že můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, domem, bytem, budovou, zahradou, pozemkem, garáží nebo dokonce i družstevním bytem a mnohými dalšími nemovitostmi.

e. Zajistíme také expresní schválení, takže peníze budete mít opravdu rychle. Nemusíte na ně čekat dlouhé měsíce!

f. Nevadí ani, pokud máte exekuce.

g. Navíc doložení příjmů je velice jednouché a postačí k tomu pár formulářů.