Menu

Peníze na bydlení

0 Comment


Mnoho lidí chce bydlet v nájmu, ale také je hodně lidí, kteří právě chtějí si vzít hypotéku, aby mohli bydlet ve vlastní nemovitosti. Abych se vám přiznala, tak já se jim ani nedivím, protože je opravdu hodně způsobů, jak lidé mohou bydlet, aby právě si mohli také užít to, aby mohli mít konečně vlastní bydlení. A tady nejde o to, že by třeba lidé byli namyšlení. Protože když se takhle někoho zeptám, tak mi mnoho lidí stále dokola opakuje, že kdo chce bydlet ve svém bydlení a chce si vzít hypotéku, tak prý je to jenom pro bohaté lidi anebo pro takové namyšlené lidi.

Bez peněz nejde bydlet.

Tohle ale vůbec není žádná pravda, já sice nejsem vůbec bohatá a už vůbec nejsem namyšlená, takže absolutně nechápu, proč mnoho lidí mi stále dokola opakuje, že je nejlepší, když se bydlí v nájmu, protože když jste v nájmu, tak se vlastně nezadlužujte. Tohle je sice pravda a na druhou stranu je také výhodné, že vlastně se nezadlužujte a pak takhle platíte každý měsíc jenom za to, že tam jste a že tam bydlíte, nemusíte se vůbec zadlužit. Ale zase na druhou stranu, kdo chce mít vlastní nemovitost, tak si třeba musí vzít hypotéku. Pokud tedy nemá vlastní peníze. A například mě se moc líbí nebankovní americká hypotéka.

Peníze jsou důležité.

Mnoho lidí mi stále dokola opakuje, co prý já vidím na nebankovní americké hypotéce, že vždycky nejlepší je, když si vezmete bankovní hypotéku. Tohle je sice logické a já uznávám, že mnoho lidí se třeba bojí nebankovní hypotéky anebo když je ta hypotéka americká, jenomže mi věřte, na tomhle není vůbec nic hrozného a nemusíte se bát. Protože americká nebankovní hypotéka je opravdu podle mého gusta. A navíc nemám jediná já zkušenosti s touto americkou nebankovní hypotékou, ale má s tím zkušenosti také můj bratr a mí dva kamarádi, kteří mají také nebankovní americkou hypotéku. Všichni tři říkají, že jsou velice spokojeni a jsou rádi, že si tuto hypotéku vzali.