Menu

Opravdový luxus!

0 Comment

Ženy jsou od přírody parádnice a v dnešní době obchodních center a internetových obchodů s módou a botami občas své vášní propadnou úplně naplno. Na čem ženy nejvíce ujíždějí a kdy nejraději nakupují?
Kabelky a batůžky
To je naprostá klasika, kabelek není nikdy dost, občas ženy mají doma odvážné kousky, které ani mockrát na veřejnosti neměly nebo nakoupily tak trochu z marnivosti. To jim však nevadí, nehodlají se jich vzdát a vesele nakupují dalším! Krásná dámská kožená kabelka je snem snad každé!
žena s taškami plnými nákupů
Boty
Tak nemít ke každé té kabelce přesně padnoucí boty by byl přeci hřích! Když už tak už. Ať už jsou boty sebevíc nepohodlné, důležité je, že barevně i svým stylem sedí, ženy opravdu co se týče módy, zvládnou i nějakou tu bolest a puchýřek!
Oblečení
Ať už jde o šaty halenky nebo kalhoty nikdy toho není dost. Na každé roční období a každou sezónu musí být dáma za tu nejkrásnější a okouzlit celé své okolí, výběr je velký, pro všechny typy postav i osobností.
Kosmetika
Ženy se líčí, ženy se voní parfémy. Je jedno jestli má konkrétní slečna na obličeji velkou vrstvu makeupu nebo se namaže jen krémem, každá žena nedá dopustit na svou kosmetiku a vždy jí pečlivě vybírá. No, a když jsou novinky oblíbené značky, tak se musí vyzkoušet.
obchod s botami
Kdy ženy nakupují?
Šťastné
Oslavte dobrý den nakoupením nového párů sandálku nebo pořízením krásného batůžku. Když je žena šťastná nakupuje!
Naštvané
Rozčílil vás partner nebo po vás v práci chtějí víc než je v lidských silách? Jako cenu útěchy si kupte novou voňavku. Když je žena smutná nakupuje!
Zábava
Víkendové nákupy, pojď, bude sranda, co dělat v sychravém počasí. Když žena relaxuje, nakupuje!
Nutnost
Občas ač je tato možnost na posledním místě je potřeba něco koupit, změní se postava nebo se stávající věc roztrhne. Takže, když je potřeba, žena nakupuje!
Snad každá žena si ráda dopřeje něco nového a krásného ať se cítí jakkoliv a udělá vše pro to, aby byla krásná.