Menu

Muži a alkohol

0 Comment

Je mnoho mužů, kteří vždy, když je jim nejhůř, sáhnou pro alkoholu. Jsou lidé, kteří něco takového nechápou, protože se nabízí i jiné věci, jak si člověk může ulevit.

Zejména muži mají problém s alkoholem, protože se kolikrát stává, že když toho má muž v práci hodně, přijede po práci domů, vypije láhev alkoholu a jde spát. Některým právě alkohol pomáhá k tomu, aby se alespoň pořádně vyspali, když toho mají tolik. Jestliže to ale bude chodit takto dále, může se stát, že člověk začne být na alkoholu závislý a dojde to tak daleko, že se z něj stane závislák.

muž a flaška

Věřte, že pokud se takovému člověku nepodaří do druhého dne vystřízlivět a má jít do práce, v práci to na něm poznají. Pokud navíc dají v práci danému člověku dýchnout a on nadýchá, může z toho mít velký problém. Může to klidně zajít tak daleko, že daného muže z práce vyhodí. Takových případů existuje mnoho a člověku pak nezbyde nic jiného než doufat, že jej někde vezmou.

V práci se málokdy stává, že dají člověku dýchnout. Dělá se to buď namátkově nebo při podezření, že daný člověk pil a je ještě stále opilý. Něco takového se pozná velice jednoduše a to tak, že z daného člověka táhne alkohol nebo nevypadá zrovna v nejlepší kondici.

muž a sklenice

Nejen muži, ale i ženy by se měli snažit o to, aby nikdy nechodili do práce v podnapilém stavu. Věřte, že pokud nadýcháte, opravdu to pro vás bude velký problém. Některé firmy něco takového tolerují jen v případě, že se to stane jednou. Jsou ale i takové, které něco takového netolerují vůbec.

Pokud byste si navíc někde našli práci a k vedoucímu by se dostalo, že jste byli z minulé práce vyhozeni kvůli alkoholu, měli byste počítat s tím, že si na vás budou dávat velký pozor a tak bude potřeba, abyste se hlídali. Nikdo se dnes nechce dostat do problémů a to zejména v práci. Doba není jednoduchá a pokud člověk nechce o svou práci přijít, raději by neměl dělat hlouposti.