Menu

Dietní program je nutné dodržet

0 Comment


Každá žena, pokud bojovala někdy s nadbytkem svých kilogramů, tak vyzkoušela nějakou tu dietu. Hlavně na doporučení svých kamarádek. Jenomže to, co na počátku vypadalo slibně, také nemuselo vždy dobře dopadnout. Občas se nadbytečná kila vrátila zpět a ještě si vzala k sobě do party svoje nové kamarády. Známý jo-jo efekt funguje naprosto spolehlivě, aniž by někdo o to stál. Ketodieta obsahuje jednotlivé plány a ty je třeba dodržet, aby výsledky byly nejen viditelné, ale především stálé. Liší se od sebe v délce svého trvání a také jsou stanoveny podle nadváhy a také i cíle, který přirozeně potěší každého. Jen to chce dodržet určitou disciplínu, což ovšem s produkty, které se při ní konzumují, nebude nijak těžké.
dostatek bílkovin a zeleniny

Kdo vyzkoušel, tak byl potěšen

Proteinová dieta je možná těžké slovo, ale dodržet ji není nic náročného. V podstatě je velmi pochopitelný i její efekt. Z jídelníčku se vyřadí cukry neboli sacharidy. Tělu začnou přirozeně chybět a tak je musí nahradit, tudíž místo nich začne používat zcela automaticky ketony a to je právě to, co potřebujeme, aby se v našem těle stalo. Začne totiž odstraňovat látky, které si nahromadilo a jedině tak je může zlikvidovat, čímž se nám skutečně uleví. Když se zbavíme tukových zásob, tak přirozeně začneme hubnout a rozhodně to nebude o tom, že ztratíme energii, spíš naopak ji získáme stejně tak jako chuť pokračovat dál, až do vítězství.
pitný režim

Investice do potravin se vyplatí

Dá se říci, že všechno vypadá naprosto skvěle a v každé ženě to vzbudí zájem. Jenomže potom dojde k realitě a odradí ji cenová relace. Tady je třeba se podívat na věc z ptačího pohledu, což znamená z výšky a nadhledem. Když si budeme připravovat stravu, o které si budeme myslet, že by mohla odpovídat dietnímu programu, můžeme snadno udělat chybu. Sacharidy jsou snad všude. Ale pokud se pustíme do připravovaných jídel, které budou odpovídat jednotlivým fázím, tak výsledky se dostaví velmi brzy a to je rozhodně dobrá zpráva, která se měřit penězi nedá.