Menu

Chytré peníze

0 Comment

Vzpomínám si, když mi můj přítel řekl, že už by chtěl konečně bydlet v nějakém velkém domě. Protože oba dva jsme celý život bydleli v malé bytovce, kdy jsme měli pouze jenom dvě místnosti, takže žádné soukromí absolutně nepřipadalo v úvahu. Navíc jsme s přítelem také už plánovali rodinu a o co víc, já už jsem vlastně byla těhotná a čekala jsem dvojčata. Takže bylo logické, že do těchto dvou malých místností nemůžeme absolutně přivést žádné děti. Nebylo by tam vůbec místo a já si myslím, že by to náš vztah potom rozvrátilo, protože bychom se stále jenom hádali.

Vydělávat se musí.

Proto přítel řekl, že si sežene nějakou hypotéku, kterou bychom zvládali splácet. Proto také přítel zavítal na webové stránky jkcredit.cz, která se zajímá například o účetnictví anebo daně. A protože jsme s přítelem chtěli hypotéku, takže jsme si řekli, že by tahle http://www.extra.cz/tahle-mlada-zena-sokovala-svet-fotkou-co-je-na-ni-tak-strasneho firma taky něco mohla vědět o tom, jak na to. A protože můj přítel je účetní a dělá taky občas daně a mzdy pro jiné firmy, takže jsem si řekla, že by si mohli padnout do noty. Na této webové stránce jsme našli samozřejmě kontakt, který jsme potřebovali. A s touto firmou jsme se spojili a byli jsme opravdu překvapení, když jsme se dozvěděli, že tam pracuje jedna paní, která dobře mého přítele zná.

Každý chce peníze.

Takže to bylo opravdu perfektní. Byli jsme s přítelem rádi, že jsme našli opravdu správný kontakt na ty správné lidi, kde jsem se dozvěděli více informací o financích a taky o tom, jak potom to je s daněmi, když člověku schválí hypotéku na dům. Znám totiž taky pár případů, kdy si někdo spořil peníze a měl tam prý být vysokovský výhodný úrok. A víte, jaká byla realita? Podle mě to byl velký podvod, výhodný úrok byl skoro nulový. Takže budete rádi, když budete mít dobrý kontakt Jkcredit.cz, což je vždy nad zlato. Já si také dobré kontakty ukládám do mobilu, někdy se budou hodit.